Wiedzma bloguje (Czarownicująca): Osiągnięcia bloga

Osiągnięcia bloga

Odwiedzany przez Ciebie blog należy do popularnych wśród osób zainteresowanych świadomą pielęgnacją urody, wykorzystaniem potencjału naturalnych surowców, byciem świadomym konsumentem w kwestii nie tylko kosmetyków. Jest kojarzony z rzetelnymi informacjami, popartymi danymi encyklopedycznymi i literaturą naukową, podanymi w przystępnej formie. Lubię podawać czytelnikowi przewodnik po zawiłym zagadnieniu zamiast gotowych rozwiązań.
Od 2013r na blogu poruszany jest temat zdrowia i zdrowej diety, m.in. o pierwszych objawach, które powinny wzbudzić czujność i udać się do lekarza czy o problemie nietolerancji pokarmowych, które są niesłusznie acz nagminnie bagatelizowane przez lekarzy i przez samych chorych.
Więcej informacji zawarłam w zakładce O BLOGU.

Czytelnicy - kto zagląda na bloga?

STATYSTYKI wg GOOGLE ANALYTICS

STATYSTYKI wg FANPAGE NA FACEBOOKU
Na bloga zaglądają głównie kobiety - ale jest i kilku panów, o których warto pamiętać. Zdecydowana większość czytelników bloga uczy się lub studiuje. Zdecydowana większość mieszka w Polsce, zwłaszcza w większych miastach.


Blog może być "obserwowany" za pośrednictwem kilku serwisów społecznościowych, np. (dane aktualne na czerwiec 2015r.):
  • Blogger-Google: 1996 obserwatorów
  • Bloglovin': 746 obserwatorów
  • Facebook: 1316 "lajków"

Dodatkowo na profilu facebookowym publikuję zarówno informacje o nowych wpisach, jak i o zdarzeniach i artykułach, które uważam za ciekawe i warte uwagi.

BLOG W RANKINGACH

Blog już czterokrotnie znalazł się na wysokiej pozycji w Rankingu najpopularniejszych polskich blogów kosmetycznych na blogu Lusterko Em.


III edycja - październk 2012r. - srebrna pięćdziesiątka (KLIK)
IV edycja - luty 2013r. - srebrna pięćdziesiątka (KLIK)


V edycja - lipiec 2013r. - złota pięćdziesiątka (KLIK)
VI edycja - kwiecień 2014r. -  złota pięćdziesiątka (KLIK)
VII edycja - styczeń 2015r. - złota pięćdziesiątka (KLIK)


BLOG W MEDIACH

Ten blog jest jednym z nielicznych, który zaistniał w ogólnopolskich mediach, m.in. za sprawą popularności zabiegu laminowania włosów.

WSPÓŁPRACA BLOGOWA...

Na chwilę obecną nie podejmuję współprac blogowych. 

Z chęcią wesprę akcje społeczne, działające na rzecz dzieci, zwierząt, akcje związane z nagłaśnianiem problemów psychicznych itd.


Do tej pory zaufali mi:
WSPÓŁPRACA
www.zielarnia24.pl/
www.hairstore.pl/
AKCJE

Popieram i wspieram akcje charytatywne i społeczne. Jeśli promujesz lub prowadzisz akcje skierowane zwłaszcza do młodych kobiet, dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego albo uważasz, że na moim blogu znajdziesz odbiorców, którzy powinni usłyszeć Twój głos - zapraszam do kontaktu.

Do tej pory wsparłam m.in. te akcje:

www.promykslonca.pl
http://www.centrumzaburzenodzywiania.pl/
http://www.agapeanimali.org